شرکت پگاه کیش

هلدینگ بین المللی سامان در فیلد های تجهیزات زیرساخت شبکه و مخابرات با نام سامان توسعه قشم و در فیلد تولید محصولات پلاستیکی در کارخانه سامان پلاستیک پگاه و همچنین تولید و توزیع محصولات غذایی تحت نام شرکت پگاه کیش فعالیت می کند.

کیفیت محصولات شرکت پگاه کیش با برند گلدن لیون:

در ابتدا براي فرآيند فرموله کردن محصولات يک فاز مطالعاتي بنيادي بر روي فرمولاسيون، مواد اوليه، اقلام بسته‌بندي، شيوه‌هاي ارزيابي، کارآيي محصول و غيره انجام مي‌شود. در مرحله بعد با ساخت نمونه هاي متعدد و بررسي آنها محصول منطبق با خواسته‌ها و استانداردهاي از پيش تعريف شده بدست مي آيد. محصول تولید شده می بایستی کیفیت مورد انتظار را برآورده نماید و از سوی دیگر، باید عاری از هر گونه عوارض جانبی برای مصرف کننده نهایی باشد.

در راستای نیل به اهداف شرکت برای ارائه محصولی با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای بین المللی و وزارت بهداشت، اصلاحات مورد نیاز روی فرمولاسیون بر اساس نظرات آماری مشتریان انجام می شود. مشابه اين عمليات براي اقلام بسته‌بندي محصول در راستاي رسيدن به بهترين کارآيي، طراحي جذاب، سهولت استفاده، پايداري، سازگاري با محصول و غيره از طريق تعامل بخش تحقيق و توسعه با واحد تدارکات صورت مي‌گيرد. با ورود محصول به بازار بخش تحقيقات همچنان به حمايت از محصول ادامه مي دهد. در اين راستا با جمع‌آوري اطلاعات تحليل شده بازخوردي در بازار، فعاليت خود را براي هرچه بهينه‌تر کردن و افزايش کيفيت محصول مطابق با نظر مشتريان متمرکز مي‌کند.

استراژدی فروش و توزیع پگاه کیش:

شرکت پگاه کیش با وجود دفتر مرکزی خود در تهران- ایران و نیز دفاتر متعدد خود در مناطق آزاد ایران (کیش، قشم و چابهار) و همچنین در دبی و سوئد و نیز با داشتن انبارهای گسترده و مجهز در تهران و نقاط یاد شده که از هر حیث با تکنیک های روز دنیا برابری می نماید، نه تنها در زمینه واردات مــواد غذایی یکی از شرکت های پیشرو و صاحب نام می باشد بلکه در زمینه صادرات نیز توانسته به موفقیت های خوب و چشمگیری نائل آید.

انبار شرکت پگاه کیش در تهران:


انبار شرکت پگاه کیش در تهران انبار شرکت پگاه کیش در تهران انبار شرکت پگاه کیش در تهران

انبار شرکت پگاه کیش در جزیره کیش:


انبار شرکت پگاه کیش در جزیره کیش انبار شرکت پگاه کیش در جزیره کیش